top of page

Hakkımızda

IMG_1543_edited_edited.jpg

Tarih boyunca insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları mekânları rahatlık, konfor ve estetik amaçlarla dekore ederek güzelleştirdi. Dekorasyon trendleri de her dönem değişen akımlara göre farklılaştı, değişti ve çeşitlilik gösterdi. Royal Home olarak tasarımlarımızı, evlerdeki yaşamı keyifli hale getirmek adına, 1998 yılından bugüne değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyoruz. Yaşam alanlarının ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibimizle hazırlayarak siz müşterilerimize sunuyoruz.

 

Her biri özel tasarım ve dikimlerle üretilen ürünlerimizi son teknoloji tesislerde tüm üretim aşamalarını TSE standartlarına uygun olarak, %100 sağlık önceliğiyle üretiyoruz. En yenilikçi moda akımlarını, özenle dokunan kumaşlar ve eşsiz tasarımlarla bir araya getirerek özgün Royal Home koleksiyonlarını ortaya çıkarıyoruz.

Hikayemiz

1998 yılında kurulan firmamız  Royal Home markası ile ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında 300'ün üzerinde bayii ve satış noktamızla her yıl on binlerce ürünümüzü sizlere ulaştırma ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletme gayreti içerisindeyiz.

Markalarımız

Ne İçin Varız?

“Biz ev tekstil sektörinde katma değerli fikirler, ürünler ve desenler geliştirerek insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olmak için varız.”

Ne İçin Çalışıyoruz?

“Biz evlerinizde aradığınız rahatlık, konfor ve estetiği siz müşterilerimize sunmak için, sevdiklerinizle paylaşmaktan keyif aldığınız anları çoğaltmak için çalışırız.”

İlke ve Değerlerimiz

Royal Home Yenilikçilik

Yenilikçilik

Royal Home

İş Ahlakı

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Royal Home Güvenli Alışveriş

Güvenirlilik

Royal Home Ürün Çeşitliliği

Ürün Çeşitliliği

Royal Home Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Royal Home'da Kariyer

Sizi bekleyen kariyer fırsatları için formu doldurun!

Dosya Ekle

Başvurunuz alınmıştır. Olumlu değerlendirilmesi halinde tarafınıza bilgi verilecektir.

Careers
bottom of page