top of page

Hakkımızda

Tarih boyunca insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları mekânları rahatlık, konfor ve estetik amaçlarla dekore ederek güzelleştirdi. Dekorasyon trendleri de her dönem değişen akımlara göre farklılaştı, değişti ve çeşitlilik gösterdi. Royal Home olarak tasarımlarımızı, evlerdeki yaşamı keyifli hale getirmek adına, 1998 yılından bugüne değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyoruz. Yaşam alanlarının ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibimizle hazırlayarak siz müşterilerimize sunuyoruz.

 

Her biri özel tasarım ve dikimlerle üretilen ürünlerimizi son teknoloji tesislerde tüm üretim aşamalarını TSE standartlarına uygun olarak, %100 sağlık önceliğiyle üretiyoruz. En yenilikçi moda akımlarını, özenle dokunan kumaşlar ve eşsiz tasarımlarla bir araya getirerek özgün Royal Home koleksiyonlarını ortaya çıkarıyoruz.

Hikayemiz

1998 yılında kurulan firmamız  Royal Home markası ile ev tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında 300'ün üzerinde bayii ve satış noktamızla her yıl on binlerce ürünümüzü sizlere ulaştırma ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletme gayreti içerisindeyiz.

Markalarımız

Royal Home Logo.jpg
Perla Vista Logo.png
Taksim Home Logo.png
Meta Trade Logo.png

Ne İçin Varız?

“Biz ev tekstil sektörinde katma değerli fikirler, ürünler ve desenler geliştirerek insanların sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olmak için varız.”

Ne İçin Çalışıyoruz?

“Biz evlerinizde aradığınız rahatlık, konfor ve estetiği siz müşterilerimize sunmak için, sevdiklerinizle paylaşmaktan keyif aldığınız anları çoğaltmak için çalışırız.”

İlke ve Değerlerimiz

Yenilikçilik.png

Yenilikçilik

İş Ahlakı

Sürdürülebilirlik

Güvenirlirlik

Ürün Çeşitliliği

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

bottom of page